BLOGS

4 iemesli, lai izvēlētos WordPress platformu kā mājas lapas pamatu

WordPress ir populāra satura vadības sistēma (SVS) un bloga platforma. Pēc statistikas datiem, 24% mājas lapu pasaulē lieto WordPress. Turklāt, WordPress nav vienīgā SVS vai bloga platforma.
Tātad, kāpēc jūsu uzņēmumam jāizveido WordPress vietne, nevis jāizmanto cita platforma, piemēram, Joomla, Drupal, Wix, Weebly vai Squarespace?

 

1. Viegli iemācīties, lietot un atjaunināt.

Tas ir tik viegli!
Viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc jāapsver WordPress SVS izmantošana jūsu vietnei, ir tas, ka to ir viegli atjaunināt. Es vienmēr iesaku izmantot WordPress kā lapas SVS, jo to ir ļoti viegli apgūt, tā ir lietotājdraudzīga un to ir vienkārši atjaunināt.
Tas ka WordPress ir vienkāršs lietošanā, nozīmē ka jebkuršs uzņēmuma darbinieks var atjaunināt vietnes saturu. Nav nepieciešams algot IT speciālistu, lai tas apkalpotu mājas lapu. Jums vienkārši jāielogojas savā mājas lapā un jūs varat veikt atjaunināšanu vai izmaiņas bez kavēšanās.

2. Plaša funkcionalitāte

Vai jūs vēlaties iespēju pašam lapā veikt SEO? Vai jūs vēlaties ievietot formas katrā lapā? Vai jūs vēlaties lai jūsu klienti reģistrējas lapā lai saņemtu e-pastā jaunākos paziņojumus? Vai jums nepieciešams katalogs?
Visi šie un citi spraudņi, nodrošina paplašinātas iespējas dažādām vajadzībām.

3. Klientu atbalsts un drošība.

WordPress pieejams jau vairāk kā 10 gadus. Internetā iespējams atrast jebkuru sev interesējošu palīdzību un ieteikumus dažādos forumos.
Papildus, WordPress ir droša sistēma, kas nepārtraukti saņem drošības atjauninājumus.

4. WordPress ir lieliska priekš SEO

Iepriekš minēju, ka WordPress ir lieliska platforma cilvēkiem, jo tā rada pozitīvu lietotāju pieredzi. Lieliskas ziņas ir arī tās, ka WordPress ir pievilcīga meklētājprogrammām.
Turklāt ir arī pieejami lejupielādei spraudņi, kurus var integrēt WordPress vietnē, lai pārvaldītu SEO datus, tostarp H1 nosaukumus, meta aprakstus, meta nosaukumus u.c.
WordPress ir viegli izmantojams visiem lietotājiem (ne tikai izstrādātājiem), nodrošina virkni rīku un iespēju, ir plaša atbalsta kopiena, kurai ir viegli piekļūt, un pozitīvi veicina kopējo meklētājprogrammu optimizāciju.

BILŽU PIEVIENOŠANA WORDPRESS SISTĒMĀ

1. Izvēlāties, kur vēlaties ievietot attēlu savā tekstā.

2. Virs teksta redaktora rīkjoslas, redzēsiet pogu “Add Media” (Ievietot Mediju). Noklikšķiniet uz pogas Add Media un tālāk redzēsiet lodziņu “Insert Madia” (Ievietot mediju).

3. Jūsu WordPress lapa izmanto multivides bibliotēku, lai saglabātu visu jūsu multivides saturu, kā piemēram, attēlus un videoklipus. No šī loga jūs varat izvēlēties vai nu augšupielādēt jaunu failu vai izmantot esošu failu no multivides bibliotēkas. Lai augšupielādētu attēlu, noklikšķiniet uz pogas “Select files” (Atlasiet failus). Atrodiet attēlu, kuru vēlaties izmantot un noklikšķiniet uz Open (Atvērt).

4. Tagad, kad jūsu attēls ir augšupielādēts, redzēsiet, ka tas pievienots multivides bibliotēkai. Šī lodziņas labajā pusē redzēsiet šī pielikuma detaļas šai lapai. Šeit jūs varat mainīt attēla nosaukumu, parakstu, Alt tekstu un aprakstu. Varat arī izvēlēties attēla izlīdzināšanu (piemēram, centru, pa kreisi vai pa labi), kā arī izvēlēties attēla izmēru.

5. Pārliecinieties lai attēls ir atķeksēts uz rūtiņas attēla augšējā pusē, un noklikšķiniet uz pogas “Insert into Page” (Ievietot lapā). Tagad jūs redzēsiet, ka attēls ir pievienots jūsu tekstam.

6. Ja noklikšķināsiet uz šī attēla, attēla augšējā pusē parādīsies ikonas – attēla izlīdināšanas ikonas (piemēram, centru, pa kreisi vai pa labi), kā arī ikona, uz kuras noklikšķinot, atvērsies logs, kas ļaus rediģēt attēla detaļas. Šeit jūs varat mainīt attēla izmēru, varat nomainīt nosaukumu, Alt tekstu, parakstu un URL.

7. Ja jūs atkal noklikšķināsit uz pogas Add Media (Ievietot Mediju), jūs redzēsiet to pašu ievietotu multimediju logu. Šī loga kreisajā pusē redzēsiet opciju, lai izveidotu galeriju un iestatītu raksturojošu attēlu (Featured image). Tiklīdz jūsu multivides bibliotēkā būs vairāk attēlu, jūs varēsiet ievietot visu attēlu galeriju.
Raksturojošais attēls dažreiz tiek izmantots WordPress tēmā. Izvēlieties attēlu kā raksturojošo attēlu un atgriezieties pie teksta redaktora. Tagad varat apskatīt šo ziņu un redzēt, ka raksturojošais attēls ir pievienots.