Blog

4 iemesli, lai izvēlētos WordPress platformu kā mājas lapas pamatu

WordPress ir populāra satura vadības sistēma (SVS) un bloga platforma. Pēc statistikas datiem, 24% mājas lapu pasaulē lieto WordPress. Turklāt, WordPress nav vienīgā SVS vai bloga platforma.
Tātad, kāpēc jūsu uzņēmumam jāizveido WordPress vietne, nevis jāizmanto cita platforma, piemēram, Joomla, Drupal, Wix, Weebly vai Squarespace?

 

1. Viegli iemācīties, lietot un atjaunināt.

Tas ir tik viegli!
Viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc jāapsver WordPress SVS izmantošana jūsu vietnei, ir tas, ka to ir viegli atjaunināt. Es vienmēr iesaku izmantot WordPress kā lapas SVS, jo to ir ļoti viegli apgūt, tā ir lietotājdraudzīga un to ir vienkārši atjaunināt.
Tas ka WordPress ir vienkāršs lietošanā, nozīmē ka jebkuršs uzņēmuma darbinieks var atjaunināt vietnes saturu. Nav nepieciešams algot IT speciālistu, lai tas apkalpotu mājas lapu. Jums vienkārši jāielogojas savā mājas lapā un jūs varat veikt atjaunināšanu vai izmaiņas bez kavēšanās.

2. Plaša funkcionalitāte

Vai jūs vēlaties iespēju pašam lapā veikt SEO? Vai jūs vēlaties ievietot formas katrā lapā? Vai jūs vēlaties lai jūsu klienti reģistrējas lapā lai saņemtu e-pastā jaunākos paziņojumus? Vai jums nepieciešams katalogs?
Visi šie un citi spraudņi, nodrošina paplašinātas iespējas dažādām vajadzībām.

3. Klientu atbalsts un drošība.

WordPress pieejams jau vairāk kā 10 gadus. Internetā iespējams atrast jebkuru sev interesējošu palīdzību un ieteikumus dažādos forumos.
Papildus, WordPress ir droša sistēma, kas nepārtraukti saņem drošības atjauninājumus.

4. WordPress ir lieliska priekš SEO

Iepriekš minēju, ka WordPress ir lieliska platforma cilvēkiem, jo tā rada pozitīvu lietotāju pieredzi. Lieliskas ziņas ir arī tās, ka WordPress ir pievilcīga meklētājprogrammām.
Turklāt ir arī pieejami lejupielādei spraudņi, kurus var integrēt WordPress vietnē, lai pārvaldītu SEO datus, tostarp H1 nosaukumus, meta aprakstus, meta nosaukumus u.c.
WordPress ir viegli izmantojams visiem lietotājiem (ne tikai izstrādātājiem), nodrošina virkni rīku un iespēju, ir plaša atbalsta kopiena, kurai ir viegli piekļūt, un pozitīvi veicina kopējo meklētājprogrammu optimizāciju.

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *