ATSAUKSMES

Ar kompāniju TOPDizains.lv - interneta majas lapas izstrādātāju, mēs iepazināmies, meklējot izstrādātāju mūsu vietnei. Mums bija nepieciešama vienkārša vietne ar aktuālu, vieglu un skaistu dizainu, kurā klients varēs veltīt minimālu laiku iepazīšanās ar mūsu produkciju un kompāniju. Vēlamies pateikties Ervinam Jaunzemam par uzmanību detaļām, izpratni par vietnes specifiku. Šobrīd uzņēmums TOPDizains.lv atbalsta mūsu tīmekļa vietni un turpina nodarboties ar tās funkcionālo iespēju paplašināšanu.

- SIA LUX ART PARQUET kolektīvs www.luxartparquet.com

Pateicība Ervīnam Jaunzemam par padarīto darbu SIA "Nekustamā īpašuma pārvalde" mājas lapas pārveidošanā, atbilstoši šī laika prasībām un operatīvām izmaiņām. Ceram, ka mūsu sadarbība tikpat ražīgi turpināsies arī nākotnē.

Andris Dzenuška - SIA ” Nekustamā īpašuma pārvalde” Valdes loceklis www.nips.lv

Ļoti ātrs un ļoti kvalitatīvs serviss. Visiem jautājumiem nevilcinoties tiek piedāvātas iespējas un rasts risinājums! Mūsu 1 Energy komanda iesaka izmantot Ervīna pakalpojumus! Esam patiesi priecīgi par atsaucību, ātrumu un galvenais - par kvalitāti! 🙂

Alberts Jānis Liepiņš - SIA “1 Energy” Valdes priekšsēdētājs www.1energy.lv

Sadarbība ar Ervīnu bja ļoti patīkama un produktīva. Atsaucīgs, ātri reaģē uz izmaiņām. Laba komunikācija un profesionāls darbs nodrošināja vajadzīgo rezultātu.

Aleksandrs Lisovs - Direktors www.interbuve.lv

Atsaucīgs, pretimnākošs, saprotošs, kā arī ir ātra komunikācija, kas ļauj viegli saprasties. Esam pateicīgi un apmierināti par mājas lapas uzlabošanas darbiem un ieguldījumu tās atjaunināšanā. 🙂

Jānis Ozols - Direktors www.meatme.lv

Bija nepieciešama jau esošas un nekvalitatīvas mājas lapas izveide. Apzināju 3 iespējamos pretendentus šim darbam. Par cik bāze jau bija sataustāma, tad šim darbam cena nosakāma bija viegli, bet tikai Ervīns Jaunzems man pateica precīzu gala cenu. Viens pretendents svārstījās gandrīz par 2 reizes augstāku cenu, otrs tā arī to nevarēja pateikt, nosakot stundas likmi, kas manuprāt ir pilnīgi neprofesionāli. Ervīns uzreiz saprata manas vēlmes un mājas lapu izveidoja 1 nedēļas laikā. Jebkādi, manis iedomāti, papildus uzlabojumi bija viegli īstenojami. Mājas lapa darbojās teicami un Ervīns vienmēr ātri atsaucās un jautājumiem e-pastā. Uzskatu viņu par ekspertu savā jomā.

Egils Rocis www.hausbau.lv

Ļoti pretimnākošs un pacietīgs sava amata pratējs, kas dara vairāk nekā vajag. Izcili uztver vizuālo klienta redzējumu un realizē to pievilcīga dizaina mājaslapā. Operatīva un sekmīga komunikācija, darba izpilde noteiktos termiņos. Liels paldies! 🙂

Svetlana Vorslava - Direktore www.leclec.lv

Mājas lapas dizains ir mūsdienīgs un tās saturu ir viegli atjaunināt. Kā arī saņēmām draudzīgu atbalstu un apmācību mājas lapas rediģēšanā un atjaunināšanā.

Raimonds Latiņins - “Riga Gaming Company”, sabiedrības ar ierobežotu atbildību valdes loceklis www.healtypharma.com

Darbs ar Ervīnu Jaunzemu, mums bija lieliska pieredze. Darbs tika paveikts profesionāli, ievērojot termiņus. Par mūsu jauno mājas lapu esam saņēmuši tikai pozitīvus komentārus. Esam ļoti apmierināti ar kvalitāti. Kā lielu plusu gribu pieminēt, mājas lapu viegli uzturēt un administrēt. Paldies.

Gvido Stafeckis www.balticroof.lv