BIEŽI UZDOTIE JAUTĀJUMI

Cik ilgā laikā tiks izveidota jaunā mājas lapa?

Parasti divu nedēļu laikā. Ļoti daudz kas atkarīgs no tā, cik ātri klients sagatavo lapas sākotnējo informāciju. Sākotnējā informācija – sadaļu nosaukumi, teksti, fotogrāfijas, logo, nepieciešama, lai izveidotu skatāmu lapas demonstrācijas versiju.

Kādas ir mājas lapu izstrādes cenas?

Vidēji tie ir 300 – 500 EUR. Precīzāka cena atkarīga no mājas lapas funkcionalitātes. Sazinieties ar mani, lai to noskaidrotu.

mājas lapas izveide

Vai klients pats varēs atjaunināt savas lapas saturu?

Jā, mājas lapas tiek izstrādātas uz satura vadības sistēmas WordPress. Tas nozīmē, ka klients varēs ielogoties savas mājas lapas administrācijas panelī, kur varēs veikt izmaiņas – tekstus, jaunumus, fotogrāfijas, SEO ierakstus un citu informāciju. Vairāk par WordPress var izlasīt ŠEIT.

Vai piedāvājat hostinga pakalpojumus?

Jā, piedāvāju hostingu sadarbībā ar 20i.com. Hostinga izmaksas ir 50 EUR gadā. Vairāk par piedāvāto hostingu lasiet ŠEIT.

Vai piedāvājat domēnu reģistrāciju?

.lv domēni tiek reģistrēti reģistratūrā www.nic.lv . Domēna reģistrācijas izmaksas ir 12,10 EUR gadā.

Kur iespējams atrast bezmaksas fotogrāfijas priekš mājas lapas?

Ir vairākas bezmaksas legālo bilžu krātuves, kur iespējams izvēlēties savai mājas lapai piemērotākās fotogrāfijas. Tās ir: Elements Envato, Pexels, Foter.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.